Polskie suplementy Stanlab

Polska firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży oferuje wysokiej jakości suplementy diety, takie jak kwas L-askorbinowy. Siedziba firmy mieści się w Lublinie, a ich produkty są dostępne zarówno stacjonarnie w salonach firmowych, jak i w sprzedaży internetowej.

Dbałość o klienta przede wszystkim

Stanlab stawia zadowolenie klienta na pierwszym miejscu, dlatego pracownicy przechodzą szereg szkoleń, aby sprostać wymaganiom obecnych klientów, a także pozyskać nowych.

Oprócz początkowych szkoleń, wszyscy pracownicy są doszkalani, aby każdy posiadał wiedzę na najlepszym poziomie, zarówno w zakresie obsługi klienta, jak i samej produkcji suplementów.

Proces produkcji suplementów Stanlab spełnia najwyższe standardy oraz wszelkie narzucone prawnie normy, aby zapewnić obecnym i przyszłym klientom najlepszą jakość produktu.

Suplementy Stanlab – ochrona środowiska

Firma podkreśla, że jej produkty są wytwarzane z największą dbałością o środowisko naturalne. W procesie produkcji, Stanlab nie tylko spełnia wszelkie niezbędne normy wynikające z obowiązującego prawa, ale również stara się ograniczyć zużycie wody i energii.

Wszelkie odpady poprodukcyjne są utylizowane w sposób niezagrażający środowisku, a sama ilość odpadów jest minimalizowana przez stosowanie pojemników, które mogą być ponownie użyte. Także opakowania produktów mogą przejść utylizację, dzięki czemu zostaną ponownie wykorzystane.