big bud

Cechy odmiany Big Bud

Big Bud to odmiana marihuany, jaka bazuje na aromacie cytrusowym, grejpfrutowym i ziemistym. W efekcie uzyskujemy skupienie, szczęście, relaks oraz euforię. Nie dziwi zatem fakt, że po takie rozwiązanie sięga coraz więcej osób. Czym cechuje się ta odmiana? Jakie ma właściwości? Jak powstała?

Big Bud


Okazuje się, że Big Bud wspomoże nasz organizm w razie walki z objawami takimi jak: bezsenność, bóle głowy, depresja,stres, dolegliwości bólowe. 

Szczep został wynaleziony w 1989 roku. Nazwa natomiast pochodzi od ogromnych rozmiarów kwiatów i plonów. ponadto, plusem jest wysoki poziom THC, jaki występuje na poziomie od 23 do 26%. Pamiętajmy o tym, że pierwotnie Big Bud był krzyżówką popularnych odmian typu Skunk i Afgani. Od tamtego czasu chętnie krzyżowano go też z innymi szczepami. Kwiaty są pokryte lekko warstwą białych, kryształowych trichomów oraz widoczną żywicą. 

Cechy tej odmiany marihuany


Trudno jest mówić o nasionach, nie wspominając jednocześnie o uprawie. Nie ma upraw do celów kolekcjonerskich, co warto mieć na uwadze. Nasion nie hodujemy w domu, a rośliny są feminizowane i żeńskie. Co ciekawe, topy marihuany nie są dostępne w żadnych sklepach. Jeśli chodzi o Big Bud, jest to roślina z gęstymi, długimi i zielonkawymi topami z przebłyskami fioletowymi oraz pomarańczowymi włosami (oplatają one topę). Kwiaty są pokryte cienką warstwą białych trichomów i żywicą. 
Użytkownicy jasno wskazuję, że Big Bud wpływa na poczucie lenistwa i senności, zatem dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie tej odmiany w wieczornych godzinach. Uspokajający szczep z powodzeniem poprawi nam nastrój i zapewni radość, co z kolei wpłynie na spokojny i głęboki sen. Silne działanie sprawia, że Big Bud wspomaga leczenie pacjentów, którzy cierpią na zaburzenia typu bezsenność i bóle przewlekłe. 
Cytrusowy aromat Big Bud z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. To odmiana popularna i ceniona, jaka wspomagać może walkę z bezsennością. Na uwagę zasługuje fakt, że Big Bud jest rośliną z gęstymi topami.