white widow

Nasiona marihuany White Widow i ich charakterystyka

white widow

W 1995 roku White Widow zwyciężyła w dwóch kategoriach Cannabis Cup jednocześnie: w konkursie ogólnym i w kategorii upraw organicznych. Wiele osób uważa, że White Widow ma przyjemny zapach, ale nie znajdziemy w niej delikatnych jagodowych lub owocowych smaków, charakterystycznych dla wielu hybryd sativy.

Dlaczego więc White Widow jest tak popularna?

Powodów jest kilka, głównie White Widow jest ceniona za zdolność do wyhodowania energicznej, wszechstronnej sativy bez wysiłku i trudności. White Widow jest znana jako najczęściej zamawiana w amsterdamskich coffeeshopach – jej lekkie działanie pomaga utrzymać dobry nastrój pomimo skróconych godzin snu. Genetyka pochodzenia nasion jest brazylijsko-indyjska.

Uprawa nasion White Widow

Prawdopodobnie najbardziej bezproblemowa odmiana, która jest przede wszystkim polecana dla początkujących.  W pomieszczeniu daj każdej roślinie 12-14 litrów na przestrzeń korzeniową. Kiedy rośliny osiągną połowę wielkości, która Ci odpowiada, przejdź do kwitnienia. 

Na zewnątrz rośliny są czasami pochylane, aby były mniej widoczne. Jeśli krzewy White Widow otrzymują przepływ powietrza (imitację wiatru) w okresie wegetacji, rozwija się gęsty i mocny pień, co dodatkowo przyczynia się do produktywności i wysokiej zawartości kannabinoidów. 

Działanie White Widow

Silny haj mózgowy utrzymuje się przez 1,5 do 2 godzin: mięśnie rozluźniają się, wszelkie ślady stresu i napięcia nerwowego opuszczają RAM. Spożywać o każdej porze dnia (nie przed snem), samodzielnie lub w towarzystwie. Ludzie sztuki cenią White Widow za inspirację i zdolność do nieszablonowego myślenia. Nasiona są przydatne również do zwiększenia pewności siebie. Do celów medycznych stosuje się je w chemioterapii, w zwalczaniu nudności, depresji, zaburzeń snu i apetytu, zaburzeń ruchowych i zespołu Alzheimera.