żel do protez

Masz problem z wypadającą protezą?

Przyjmuje się, iż w naszym kraju ponad 20% osób powyżej 40 roku życia posiada protezy zębowe, jednocześnie wpływa na swój komfort funkcjonowania, i życia co chyba nie stanowi żadnego zaskoczenia. Niestety ceny implantów zębowych w dalszym ciągu są czymś, co zmusza nas właśnie do posiadania odpowiedniej protezy, często możemy ją też wykonać zupełnie za darmo w ramach NFZ, dlatego to właśnie ona zastępuje nam nasze naturalne uzębienie. Największym problemem w przypadku protez jest to, iż nie są one przymocowane na stałe, a więc jesteśmy zmuszeni stosować klej do protez jaki nam w rozwiązaniu takiej sytuacji pomoże, czym się jednak kierować przy jego wyborze ?

Jaki klej do protez zębowych warto wybrać?

Wiele osób nie wie jaki klej do protez zębowych wybrać, jednocześnie na rynku znajdziemy różnorodne kleje do protez oferowane przez znanych i renomowanych często producentów. Zanim wybierzemy klej do protez zębowych (tutaj), powinniśmy się zastanowić nad tym, czy zagwarantuje on odpowiednią stabilizację protezy, jaka jego forma będzie nam najbardziej zalecana, gdyż dostępne są kleje do protez proszku lub kremu, zatem tę kwestię warto przedyskutować zwłaszcza ze stomatologiem. Klej do protez zębowych musi być nie tylko skuteczny w swoim działaniu, ale też bezpieczny gdy idzie o jego skład, dlatego jeżeli jakiś klej do protez nie jest w żaden sposób sprawdzony pod tym względem, to nie ryzykujmy, decydując się na jego zastosowanie, gdyż może się to dla nas bardzo źle skończyć. 

klej do protez

Co wyróżnia klej do protez Corega? 

Nie od dziś największą popularnością na rynku cieszy się klej do protez Corega, czyli znanego oraz renomowanego przy tym producenta, zapewnia on ogromny komfort protezy podczas jej noszenia, a także chroni on nasze dziąsła i nie dopuszcza do ich podrażnienia. 

Dlaczego warto zdecydować się na klej do protez Corega?:

  • Gwarantuje on i zapewnia bardzo wysoki komfort w trakcie użytkowania oraz stosowania protezy
  • Dzięki stabilności mocowania protezy nie musimy się o nią martwić przez cały dzień, dodatkowo nie podrażniamy naszych dziąseł
  • Specjalna formuła w momencie kontaktu ze śliną zamienia się w postać żelu
  • Jest bezpieczny gdy idzie o jego systematyczne stosowanie

Trudno więc nie zgodzić się z opinią, iż klej do protez Corega to nie tylko ciekawy produkt dostępny na rynku, ale coś co umożliwi nam prawidłowe mocowanie protezy bez obawy o otarcia czy podrażnienia, jeżeli więc poszukiwany był przez nas odpowiedni klej do protez, to warto przekonać się o tym, z jakiego powodu krem do protez Corega cieszy się tak dużym zainteresowaniem.