środki na potencję

Jakie środki na potencję są najpopularniejsze? Co oferują firmy farmaceutyczne?

Problemy z potencją mogą dotknąć każdego z nas. Bywają wynikiem choroby, wrodzonej wady, a także przejściowego stanu. Niezależnie od tego, dlaczego się pojawiają, możemy zastosować leki, które będą skuteczną, jednak zwykle tymczasową terapią w kuracji tych zaburzeń. Jeżeli chodzi o leki, zwykle nie stosuje się terapii długoterminowo, jednak można robić to w przypadku niektórych suplementów. Co oferują apteki i firmy farmaceutyczne?

Co oferują firmy farmaceutyczne? Jakie środki są dostępne?

Firmy farmaceutyczne oferują kilka różnych leków. Na rynku znaleźć można przede wszystkim suplementy, które zawierają l-argininę oraz żeń-szeń. Poza tym do tabletek dodawane są witaminy oraz niektóre minerały, których niedobór może przyczynić się do zaburzeń potencji oraz erekcji. W takim przypadku trzeba jednak pamiętać, że skuteczność nie jest aż tak wysoka, jednak można w aptekach już bez recepty zakupić leki, które swoim składem przypominają popularną viagrę.

Skuteczniejsze środki na potencję – co to oznacza w praktyce?

środki na potencję

Silne i skuteczne środki na potencję w praktyce są tabletkami, które w swoim składzie zawierają sildenafil, który działa nieco inaczej aniżeli miałoby to miejsce w przypadku suplementów. Ma on przede wszystkim działanie rozkurczowe na mięśnie gładkie w ciałach jamistych, co przyczynia się do zwiększonego napływu krwi i utrzymania erekcji. Nie ma więc problemu z tym, aby przez kilka godzin zachować swoją sprawność seksualną.

Większość z nas decyduje się nie mówić o tym lekarzowi, a statystyki pokazują, że aż 65% Polaków borykających się z tym problemem nie zgłasza tego problemu. Z tego powodu leki te są już dostępne bez recepty i można je kupić w większości aptek pod wieloma nazwami. Opakowania dostępne, które są one sprzedawane, zwykle zawierają od dwóch do 8 tabletek. Zwykle wielkość dawki to około 25 mg sildenafilu.